JUK
Очень эффективно увлажнитель не заменим и для растений и для людей
На сколько замачивать семена, где их лучше купить?
Лана
Подскажите, пожалуйста, у кого-нибудь есть фото семян черимойи? Мне достались разные семена экзотов, но все смешаны, какие семена от каких растений я не знаю. Черимойя, вроде, тоже есть. Есть пример как она должна выглядеть, чтобы ее опознать?
Genja
я себе купила Кофейное дерево Арабика в магазине novaflora. Теперь вот думаю, не погорячилась ли я с такой покупкой. Начиталась тут у вас столько инфы интересной и захотелось и себе такое растение дома иметь. Очень надеюсь, что у меня будет расти. Буду периодически выкладывать фотоотчет.
vilja.golie
Квітує реанімований Фінгерлайм. З видимого пізнавай невидиме.
Вчора випадково побачив плід на Фостраймедині. Почастіше натрапляти б на такі знахідки). З видимого пізнавай невидиме.
Faustrimedin. Розжився живцем, нащепив, вже й в ріст пішов. Австралійці, вони такі). З видимого пізнавай невидиме.
Дякую, Сергій Борисович. Я так підозрюю, що перше цвітіння буде стерильне, хоч і дуже хочеться побачити зав"язі. Додаю фото на сьогодні. З видимого пізнавай невидиме.
На жаль, не прижилася, прививка, хоч виглядала не погано, але коли виніс в теплицю то всохла.. З видимого пізнавай невидиме.
Так, досить незвичне листя як для цитрусових. Хоча умови зростання посприяли цьому. Дивився на місце щеплення відмотавши частково стрічку. Швидше, живе аніж мертве. Місця зламу не було. Щільно змотав і злегка вирівняв. Все буде добре, я впевнений. З видимого пізнавай невидиме.
Якщо не помиляюсь, на хоумцитрусі була інформація що для підвіконня в квартирах добре себе зарекомендувала Трифоліата Дракон( Poncirus trifoliata fly dragon).в якості підщепи і що вона кардинально відрізняється від Poncirus trifoliata. Хотів додати посилання, але щось їхній форум барахлить. Не працює. Сергій Борисович, а Ви випробовували Дракона на своєму підвіконні? З видимого пізнавай невидиме.
Нещодавно квітувавла Папуана. Ну, дуже цікаво-характерні у неї бутони. Незвичні такі. З видимого пізнавай невидиме.
Василю, гіпотеза так гіпотеза). Я висловив своє припущення і можу помилятися, але множити ще Папуану якось немає бажання. Обмаль місця і утримувати дублі, в той час коли вже всі "все" мають- недоцільно. Сорти зараз не проблема, як це було років 5 тому, та й відпадає потреба дублювати банальні сорти). Якось так. З видимого пізнавай невидиме.
Вже традиційно, весною моя Папуана полисіла, що цікаво, Папуана нащеплена на Понцирус також майже гола. З цього роблю висновок про те, що можливо, часткове опадання листя є нормою для них. З видимого пізнавай невидиме.
Вчорашнє фото Папуани. Пройшло півроку і маємо такого гігантика). Можливо, наступного року порадує плодами. З видимого пізнавай невидиме.
Доброго дня, Василю! Так багато запитань, що не знаю з чого почати відповідь). Цієї весни у мене були думки, що Папуані - гайка. Але, якось випадково, прочитав, що вони можуть скидати все листя, в критичні для себе періоди, без особливої шкоди. Це мене обнадіяло. Так, це щеплена рослина, але я не знаю яка підщепа. На мою думку, їй подобаються високі денні температури (35+, в особливо спекотні дні температура піднімалася і до +50С), та підвищення вологості повітря вночі. Зауважте, рослина чудово себе почуває в таких умовах, жодного хлорозу, абощо. Тому вважаю температуру ключовим фактором. Нещодавно нащепив Папуану на Понцирус. Вже встигла квітувати і є зав"язі. Фото додаю. І, наостанок, поки не спробуєте, доти не дізнаєтесь, Ваше це чи ні). З видимого пізнавай невидиме.
Ось так виглядає Папуана через три місяці. З видимого пізнавай невидиме.
Не знаю на що щеплена моя Папуана, але можу сказати, що спека їй до смаку. Стоїть вона під гребенем даху теплиці, це найвища точка, відповідно й найспекотніша. Думаю, що температура там в сонячний день легко перевалює за +50°С. Так от, листя дуже гарного зеленого кольору, шкірясте з малою кількістю провідних пучків(можливо, частково, це за"язано з розміром листової пластинки, не впевнений). Рослина чудово галузиться, крона щільна. До слова, зараз почався в неї другий приріст. Рекордсмен серед моїх. З видимого пізнавай невидиме.
Дякую, так, в теплиці зимувала. Мабуть, коріння трохи підгнило, тому й листя поскидала. Хоча, читав, що Папуана може скидати листя без надмірної шкоди для себе. Але це в період спеки та посухи. З видимого пізнавай невидиме.
Моя Папуана на початку весни посіяла, майже, все листя. Але почала відрощувати шевелюру. Фото давніше, на сьогодні виглядає значно краще. З видимого пізнавай невидиме.