vilja.golie
Не розумію чому варіегатний Каламондин, він же Peters, не набув такої популярності як звичайний Каламондин. Хоч всі передумови для цього й були. З видимого пізнавай невидиме.
Декілька моїх сіянців понцируса були альбіносами. З 20 таких рослин 2-3 поступово почали зеленіти й були схожі на варіегатні рослини, але на сьогодні вони також повністю зелені.. Ті ж що залишилися білими- всі позагиналися. З видимого пізнавай невидиме.
Яка ситуація з рослиною? З видимого пізнавай невидиме.
Дякую, дуже цікаво вийшло: я нащепив мініатюрним живцем на однорічну рослину і вже наступного року фінгер заплодоносив і, майже, дозрів плід. З видимого пізнавай невидиме.
Лайм почав жовтіти, але я випадково його надламав з дерева. Жаль. З видимого пізнавай невидиме.
Плід підріс, і пішов приріст. З видимого пізнавай невидиме.
Приросту, на жаль, ще не було. Лише от квітнув і зав"язався плід. Нащепив живцем довжиною 1-2 см. На фото можна побачити місце прививки в розщеп.. Щодо останнього аккорду, то це досить сумнівно, як на мене. З видимого пізнавай невидиме.
Зав"язався на Жовтому Фінгері плодик. Цікаво чи рослина витягне його. Це перше плодоношення. Минулої осені нащепив на однорічний сіянець бігарадії. З видимого пізнавай невидиме.
Я тут подумав, можливо, їй не подобається великий перепад температури, день/ніч. Тому що влітку в саду драцена не квапилася рости, а на підвіконні на зимівлі росте не зупиняючись. З видимого пізнавай невидиме.
> Vitaliy Lisovoy писал(а): ↑17 дек 2019, 15:30 В марте посажена была семечка, сейчас вот такая . Імхо, це не Драко. В молодих рослин листя розташовані під гострим кутом і меживузля в Драко набагато менші. З видимого пізнавай невидиме.
Сьогодні побачив на ДС бутони. В Каламандина варіегатного та Ніппона. З видимого пізнавай невидиме.
Серед усіх прививок, що робив на Каламондинах(розповідав про них швидше), зрослися всі. Кумкват Обовата та Мейва, мандаринкват Ніппон та Каламондин варіегатний. До речі, вже й в ріст пішов. Обв"язки поки не знімаю, спішити нікуди. Чекаю тепер коли й інші за ним ростимуть. З видимого пізнавай невидиме.
Таки відомий не всім). Сергій Борисович, дякую за інформацію! З видимого пізнавай невидиме.
Щось не попадалась на очі ця статистика з Ріверсайду, А от таку таблицю бачив. Жовта колонка це для кого вони рекомендовані. Чомусь вважав, що це не один з основних критеріїв добору комбінацій підщеп з прищепами.. Буду ще лопатити інтернет для кращого розуміння ситуації З видимого пізнавай невидиме.
Сергій Борисович, згідний з Вами, цілком. Але хотів для себе прояснити цей момент (чи є сенс в тому щоб робити кислі та солодкі ДС і наскільки це доцільно). Тому що якщо смак плодів суттєво не відрізняється, то й не варто заморочуватись. З видимого пізнавай невидиме.
> Самоделкин писал(а): ↑25 дек 2019, 21:35 Вообще подвой нужно для почвенных условий подобрать и уже постом по фактору влияния на плоды. Все це так, але й не так. Особливо якщо брати до уваги кадкову культуру вирощування. Де грунт можна використовувати відносно потреб підщепи. У ВГ ці маневри вже надто затратні й непотрібні. З видимого пізнавай невидиме.
Десь так я і думав що це оптимально. А є сенс в тому щоб вирощувати кислі сорти на кислих підщепах, наприклад лимон на лимоні. І солодкі сорти на солодкому апельсині наприклад? Чесно кажучи, сумніваюся, що настільки відчувається різниця в смаку щоб настільки заморочуватися, але свого досвіду нема, тож приходиться перепитувати З видимого пізнавай невидиме.
Саша, яка оптимальна кількість прививок на одну рослину? Адже не завжди вони ростуть, квітують і зав"язують плоди. Так, може, не варто гнатися за кількістю, а бути в межах "золотої середини"? З видимого пізнавай невидиме.
Тобто, для врівноваження росту на підщепі потрібно, образно, слаборослі пагони нащепити на центральний пагін(1), середньорослі на скелетні гілки(2), а сильнорослі на (3)? З видимого пізнавай невидиме.
Дякую за інформацію! Тепер то я зрозумів, чому Маргарита й Кавано Васе щеплене на нижні гілки великої Пандерози не ростуть.. я думав, от нащепив на верхівки пагонів, наприклад нижніх, і все, а ні, не все. Тут з розумінням справи треба підходити, а не навмання З видимого пізнавай невидиме.