vilja.golie
Дякую за інформацію! Тепер то я зрозумів, чому Маргарита й Кавано Васе щеплене на нижні гілки великої Пандерози не ростуть.. я думав, от нащепив на верхівки пагонів, наприклад нижніх, і все, а ні, не все. Тут з розумінням справи треба підходити, а не навмання З видимого пізнавай невидиме.
Сергій Борисович, поясніть, а для чого потрібно робити на одному рівні? Щоб вони всі рівномірно йшли потім в ріст? Щось шкода мені було його сильно чикрижити, та й з весни хочу прививки перещеплювати на трифоліату. З видимого пізнавай невидиме.
Прийшли сьогодні живці і по причині нехватки підщепи довелося робити ДС. Нащепив на один вегетуючий Каламондин мандаринкват Ніппон, кумкват Обовата та Мейва, варіегатний Каламондин. Сподіваюсь, що все приживеться, оскільки сам Каламондин на інших цитрусових приживається дуже добре, то й на ньому мало б бути все добре, плюс активний сокорух, а це запорука успіху для мене. Тримаю кулаки. З видимого пізнавай невидиме.
Так, причина зрозуміла й очевидна. Що ж, дякую за лікбез, Сергію Борисовичу. З видимого пізнавай невидиме.
Вітаю, співрозмовників, Сіргію Борисовичу, звичайно, що цікаво почути нову інформацію. З вищесказаного Вами в мене є два запитання: перше це чи на Вашу думку, Каламондин міг вплинути на раннє цвітіння прививок, адже всім відомо як часто це відбувається в нього? Та друге, на яких підщепах маєте інші дерево-сади, та чи помічали якісь відмінності в рості прививок на них порівнючи з іншими своїми ДС(дерево-сад). Тема про ДС є надзвичайно актуальна і цікава оскільки реалізує в собі великі можливості людини у створенні таких рослин. З видимого пізнавай невидиме.
Враховуючи, що гроу в мене зі зими не вимикався, то можу запевнити- все добре, а висновок простий: якщо хочете вирощувати цитруси, то вирощуйте їх в саду, в саду Каліфорнії З видимого пізнавай невидиме.
Ось для прикладу, Міннеолка на бігарадії. Минулого тижня помістив її в гроу. До того була на зимівлі в теплиці із зачатками пагонів. Зараз же помітно пішла в ріст. Все-таки, рослини відчувають весну. Тому й на низькому старті). З видимого пізнавай невидиме.
Дякую Сергію, я старатимусь і по можливості викладатиму якісь знімки й оновлюватиму інформацію. Це буде вже третій за рахунком мій гроу. Хочеться вірити, що врахував всі недоліки попередніх і зроблю добре та надійно. Бачив Ваше відео про рослини в гроубоксі, які температури зараз тримаєте в день/ніч? З видимого пізнавай невидиме.
Попри не завершені роботи з гроу, деякі рослини в ньому вже пішли в ріст. З видимого пізнавай невидиме.
Пінопласт 100мм, в процесі заміню на екструдовану двадцятку. З видимого пізнавай невидиме.
Декілька фото з майстерні. З видимого пізнавай невидиме.
Щось катастрофічно бракує часу для різних справ, зокрема й на виготовлення гроу. Але рослини не чекатимуть, тож прироскорився. Почав я з виготовлення "ящика" в якому розмістив лист пінопласту на дно для теплоізоляції. Поверх нього фольгований ізолон 2мм і власне, термоплівка. Оскільки важко все відразу змайструвати й доведеться ще не раз вносити якісь корекції то розмістив кадки з рослинами на підігрів й поступово все дороблятиму. Початок є). З видимого пізнавай невидиме.
Недавнє фото рослини. Росте не зупиняючись. З видимого пізнавай невидиме.
Вчора побачив що рослина стартувала. Пагони антоціанового кольору. З видимого пізнавай невидиме.
Вдалося нащепити зрізаний пагін, правда, верхівка трохи підсохла й листя, майже, все облетіло. З видимого пізнавай невидиме.
Після обрізки гілки почався бурхливий приріст. Пре звідки може. Навіть підщепа в ріст пішла. Тепер я знаю, що Уншіу щеплений на цитрумело. З видимого пізнавай невидиме.
Осьо мій трьохрічний Уншіу Широколистий. Ще з початку його вирощування допустив огріхи по формуванні крони. В кінцевому результаті я хочу штамбову рослину, тому що надто пагони повисають донизу. Зріжу гілку при основі, та що праворуч і почну формування крони.. жаль звісно, та все ж. Завжди цікаво було почути скільки приросту за сезон у Ваших Уншіу? Бо в мого лише по два.. З видимого пізнавай невидиме.
Минулого року я думав, що для чого паритись грунтами, якщо в піщаному грунті зі соснового лісу чудово ростуть, а ніт, тимчасово). На фото показано кореневу цитрумело яке росло в "лісовому" грунті. Йому в ньому явно не комфортно. Нижні світлі корінці росли в тирсі на якій були контейнери. З видимого пізнавай невидиме.
Наче й карантин, але вільного часу всерівно обмаль. Останнім часом в теплиці займався пересадками/перевалками цитрусових. Сподобались кореневі у піску з торфом( на фото). В усіх інших субстратах результати гірші. З видимого пізнавай невидиме.
В теплиці перше цвітіння в цьому році, традиційно, це Пандероза.. З видимого пізнавай невидиме.